Awans do finałów wojewódzkich Coca Cola Cup 2013

Dnia 15 maja rozegrałyśmy ostatnią rundę eliminacyjną turnieju w miejscowości Boniewo. Pokonałyśmy zawodniczki z Chodcza wynikiem 2:1 i awansowałyśmy do finałów wojewódzkich. Mecz był bardzo wyrównany. W pierwszych minutach straciłyśmy  gola  i to obudziło w Nas ducha walki. W ciągu kolejnych 5 minut Eliza Woźniak strzeliła dla Nas gola i remisowałyśmy  1:1. Po chwili do bramki przeciwnika wpadł drugi strzelony przez Emilię Śliwiak. Do końca spotkania utrzymałyśmy wynik 2:1. Grałyśmy walecznie, sercem i bardzo skoncentrowane.

Skład naszego zespołu: Paulina Kołodziejska, Dominika Loksztejn, Patrycja Loksztejn, Sylwia Loksztejn, Monika Rybacka, Julita Tomaszewska, Eliza Woźniak, Aleksandra Kaczorowska, Milena Błaszak, Aleksandra Stróżyk, Emilia Śliwiak, Aleksandra Gawrońska.