Dobre trzecie w województwie

Tytuł laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z wychowania fizycznego wywalczyło dziś paru chłopaków z naszej szkoły! :-)

A mniej oficjalnie – w finale wojewódzkim rozgrywek unihokejowych chłopców z gimnazjum nasza reprezentacja, po ciekawej i zaangażowanej grze, stanęła na podium. Po kolei jednak: turniej przeprowadzono w dwóch trzydrużynowych grupach. Trafiliśmy z Pruszczem i Karnkowem, w drugiej wylądował Toruń, Sicienko i Papowo Biskupie. Po grach grupowych zajęliśmy miejsce I i (idealnie!) w półfinale podjęliśmy teoretycznie słabszego przeciwnika. No i tutaj małe „ale” – nierozgrzane Sicienko wprost z busa uległo niespodziewanie drużynie z Torunia, co spowodowało, że w „przedwczesnym finale” ograł nas późniejszy mistrz województwa, odbierając szansę na wyższą lokatę… No i oczywiście jeszcze mały finał z bezbramkowym remisem i zwycięstwem w karnych nad gospodarzem z Torunia. Brawo za determinację i chłodną głowę do końca, panowie!

Poniżej cała tabela zawodów i wszystkie wyniki:

Jako bonus do rywalizacji – zaproszenie przez zwycięskie Sicienko na Międzywojewódzki Turniej o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego 9 grudnia w Wojnowie. Jedziemy?

Skład zespołu: Patryk Kurtys, Michał Bruch, Dominik Gotówka, Bartek Pawikowski, Artur Dębski, Artur Wróblewski, Jakub Patyk, Filip Malinowski, Adam Stróżyk, Wiktor Kropniewski, Jakub Nowak.