Gala laureatów konkursów przedmiotowych

1 kwietnia 2019 roku w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku odbyła się gala laureatów w konkursach przedmiotowych. Wzięli w niej udział najlepsi uczniowie naszej szkoły Aleksandra Sikorska i Piotr Waloszczyk. Otrzymali oni z rąk Kujawsko – Pomorskiego Kuratora  Oświaty Marka Gralika listy gratulacyjne oraz pamiątkowe statuetki. W czasie swojego wystapienia Kurator pogratulował uczniom, nauczycielom odniesionego sukcesu a także przypomniał o przysługującym laureatom uprawnieniom.

Ola w tym roku szkolnym została  laureatką konkursu przedmiotowego z matematyki, laureatką konkursu przedmiotowego z fizyki, laureatka konkursu przedmiotowego z fizyki i astronomii, finalistką konkursu przedmiotowego z biologii. Posiada również  pochodzące z roku szkolnego 2017/2018 tytuły:  laureata konkursu przedmiotowego z matematyki ,,Liga zadaniowa”, laureata konkursu przedmiotowego z fizyki i astronomii, finalisty konkursu przedmiotowego z geografii, finalisty konkursu przedmiotowego z fizyki oraz laureata  konkursu z  fizyki i astronomii i finalisty w konkursie przedmiotowym z matematyki z roku 2016/2017. Jest drugą w historii Planetarium w Toruniu trzykrotną laureatką w konkursie astronomicznym.

Piotr w tym roku szkolnym został laureatem konkursu przedmiotowego z chemii oraz laureatem w konkursie przedmiotowym z fizyki i astronomii.

Posiada również tytuł finalisty w konkursie przedmiotowym z fizyki  i astronomii z roku szkolnego 2017/2018.

Warto tez wspomnieć o  innych zdolnych uczniach naszej szkoły: Wiktorii Kaniewskiej, Mikołaju Tomczaku oraz Piotrze  Augustyniaku.

Wiktoria jest tegoroczną laureatką konkursu przedmiotowego z fizyki i astronomii oraz ubiegłoroczną finalistką w tym konkursie.

Mikołaj jest laureatem konkursu przedmiotowego z fizyki i astronomii i finalistą w konkursie przedmiotowym z fizyki oraz ubiegłorocznym laureatem konkursu z fizyki i astronomii.

Piotr jest uczniem klasy ósmej szkoły podstawowej. W tym roku szkolnym został finalistą konkursu przedmiotowego z matematyki i finalistą konkursu przedmiotowego z fizyki i astronomii. Posiada również tytuł finalisty z matematyki z roku szkolnego 2017/2018.

Talenty i kreatywność uczniów są mierzone nie tylko zwycięskimi tytułami. Przyczyniają się jednak do odnalezienia najlepszej drogi do realizacji ambitnych planów. Gratulujemy uczniom i ich opiekunom życząc kolejnych sukcesów w dalszej edukacji.

Aneta Sikorska