Kiermasz wiosenno-świąteczny

Polacy są mistrzami w pomaganiu, o czym ostatnio trąbi cały demokratyczny świat, ale nasza niezawodna Rada Rodziców to już wartość sama w sobie – absolutny „top of the top”!

Z inicjatywy tegoż zacnego gremium odbyła się w dniu dzisiejszym kolejna piękna i potrzebna akcja nakierowana na chwalebny cel – pomoc naszej koleżance i wychowawczyni szkolnych dzieciaków, Laurze Bączkowskiej – z intencją szybkiego powrotu do pełni zdrowia po udanej rehabilitacji – oraz oczywiście odważnym, wspierającym całuskiem!

Rodzice oraz uczniowie wystawili samodzielnie przygotowane, piękne, oryginalne i niepowtarzalne ozdoby, które można było zakupić wspierając wspólny cel. Nie wszystko jeszcze sprzedane, a ilość i jakość taka, że nie do spotkania w okolicznych manufakturach! Może „ktoś z miasta” jeszcze zajrzy?

Dziękujemy Radzie Rodziców i dopingujemy w dalszych działaniach. Serdecznie pozdrawiamy także uczniów i nauczycieli, którzy swą hojnością zechcieli wesprzeć akcję. Podziękowania dla tych drugich rzecz jasna odrobinę mniejsze, gdyż po prostu wzbogacili się oni o piękne, „zielone” akcenty do wiosennych, domowych aranżacji :-)