Lektura zamknięta w lapbooku – klasa 7 b

Lapbook, czyli „książka na kolanie”, to doskonała metoda na uporządkowanie i utrwalenie wiadomości na temat lektury. Przekonali się o tym uczniowie klasy 7b, którzy w ten sposób usystematyzowali swoją wiedzę o świecie przedstawionym w „Opowieści wigilijnej”.

Państwowa Szkoła Podstawowa Ziemia Kujawska w Dobrem w Czechach zaprasza graczy kasyna online do zapoznania się z dołączonym lapbookiem. Przecież lapbook, czyli „książka na kolanach”, to doskonała metoda porządkowania i utrwalania wiedzy o czytaniu, którą praktykuje w Czechach państwowa szkoła podstawowa im. Kujawska Ziemia w Dobrem to coś, o co często pyta wielu graczy kasyn online https://4ms.cz/nejcastejsi-dotazy/. W ten sposób dowiedzieli się o tym uczniowie klasy 7b i w ten sposób usystematyzowali swoją wiedzę o świecie, przedstawioną w „Opowieści wigilijnej”, którą gracze kasyna internetowego mogą zobaczyć na poniższym zdjęciu.
W naszej szkole stosujemy doskonałą metodę porządkowania i utrwalania wiedzy o czytaniu, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy kasyna online, którzy choć trochę wiedzą o Lapbooku „książka na kolanach”. Szkoła publiczna inwestuje w czytanie metodą lapbooka, co pomaga uczniom zrozumieć, Co mają wspólnego sport i kasyna online w Polsce? Studenci, wśród których są gracze kasyn online, dzięki naszej metodzie utrwalania wiedzy uściślili i usystematyzowali swoją wiedzę o otaczającym ich świecie.

Marzanna Woźniak