Nagrody Rady Gminy dla najlepszych

W dniu zakończenia roku szkolnego, najzdolniejsi uczniowie zapraszani są na posiedzenie Rady Gminy w Dobrem. W tym roku zaszczyt ten spotkał czworo naszych uczniów. Aby otrzymać taki przywilej, należy osiągnąć sukces w konkursie na szczeblu co najmniej wojewódzkim oraz wykazać się bardzo dobrymi wynikami w nauce. Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Zadylak, Agata Bandyszewska, Zofia Łukaszewska oraz Jan Ogrodowski.

Zosia wykazała się talentem matematycznym oraz historycznym. Zdobyła tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z historii. Została także wyróżniona w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Agata wywalczyła tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z historii. Wykazała się również talentem polonistycznym, za co nagrodzona została tytułem laureata Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z języka polskiego. Nie straszny jest naszym uczniom język angielski, czego dowodem są tytuły laureata Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z języka angielskiego, przyznane Agacie i Zuzi.

Od wielu już lat uczniowie naszej szkoły osiągają sukcesy w dziedzinie astronomii i fizyki. Janek Potwierdził ten zwyczaj zdobywając tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki i Astronomii. Wszyscy wymienieni uczniowie otrzymali listy gratulacyjne oraz upominki.

Opiekunkami naukowymi uczniów są nauczyciele naszej szkoły Pani Aneta Bandyszewska, Pani Małgorzata Grabowska, Pan Andrzej Bandyszewski oraz Pan Zbigniew Karpiński.

Wyróżnionym uczniom oraz ich opiekunom życzymy dalszych sukcesów i wszystkiego, co najlepsze.