Noc w szkole

W piątek 14 czerwca 2024 r. nasi uczniowie z klas 5-8 postanowili przeżyć niezapomnianą przygodę! Zrezygnowali ze swoich wygodnych łóżeczek w domu i zanocowali w szkole na materacach!  Atrakcji było co niemiara! Nie było chwili na nudę, a sen… cóż, prawie go nie było!

W ten sposób postanowili uczcić Dzień Patrona Szkoły. Podczas zajęć wykazywali się niespożytą energią i wieloma talentami.  Zaczęli od zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu. Potem zjedli pyszną kolację! Następnie brali udział w kujawskich podchodach, podczas których prezentowali wiedzę na temat Patrona. Podzieleni na grupy wzięli udział w warsztatach wokalnych i plastycznych oraz rozwiązywali quiz, a następnie udali się na halę sportową i zagrali w ringo. Po obejrzeniu filmu przeżyli ,,chwile grozy” związane z wizytą tajemniczych gości – duchów!!! Po ogromnej dawce dodatkowych emocji urządzili piżama party. Punktualnie o 3.31 wyruszyli na halę sportową, by rozegrać mecz piłki siatkowej. Cała noc minęła wszystkim bardzo intensywnie i szybko!  

Następnego dnia zjedli wspólne śniadanie, przygotowane przez niezawodne panie z obsługi szkolnej, wspólnie posprzątali miejsca noclegowe i w oczekiwaniu na rodziców grali w piłkę i planszówki.

Te wspólne chwile na pewno na zawsze pozostaną w pamięci uczniów i opiekunów jako niezwykle ciepłe wspomnienia szkoły! 

Organizatorzy – wychowawcy klas 5-8