Razem dla Zuzi

W naszej szkole trwa Europejski Tydzień Sportu. Trochę przy tej okazji spotkaliśmy się w murach naszej hali na gminnym turnieju sportowym. Celowo piszemy „trochę”. Celem głównym dzisiejszego dnia, tak więc całego spotkania reprezentacji szkół z Dobrego, Krzywosądzy i Byczyny była – obok zmagań sportowych – charytatywna zbiórka funduszy dla Zuzi – naszej uczennicy i koleżanki. Pomoc w potrzebie. Dobre serduszko. Koleżeństwo i przyjaźń. Jesteście wielcy.

Poza turniejem w unihokeja i piłkę nożną kupowaliśmy słodkości, przekąski, napoje i cuksy. Korzystaliśmy z fotobudki. Owszem, do zdjęcia głupie miny, ale dla Zuzki sute datki, także od gości z ościennych szkół. Także zebrane wcześniej wewnątrz własnych placówek. DZIĘKUJEMY!!!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ PLACÓWEK W KRZYWOSĄDZY I BYCZYNIE ZA WSPANIAŁĄ POSTAWĘ W ODPOWIEDZI NA NASZĄ AKCJĘ! DZIĘKUJEMY TAKŻE DZIECIAKOM I ICH RODZICOM Z DOBREGO. MACIE WSZYSCY OTWARTE SERDUSZKA! MACIE WSPÓŁCZUCIE NA POZIOMIE MISTRZÓW ŚWIATA! W POTRZEBIE ZAWSZE MOŻECIE NA NAS LICZYĆ.