Unihokej szkół podstawowych

8 listopada byliśmy gospodarzem powiatowych rozgrywek unihokejowych dziewcząt i chłopców.  W meczach o awans do ćwierćfinału i półfinału wojewódzkiego spotkały się zespoły Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pocierzynie i Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrem. Zarówno rywalizacja dziewcząt, jak i chłopców była niezwykle zacięta i emocjonująca!

Dziewczyny z Dobrego przeważały przez większość spotkania, zabrakło jednak odrobiny szczęścia (i celności), aby ostatecznie zwyciężyć. Mecz zakończył się rezultatem 1:2, a nastroje poprawiło czyste trafienie Amandy Kłosińskiej w końcówce.

Chłopcy także walczyli przez całe spotkanie bez taryfy ulgowej. Jak się ostatecznie okazało, niezwykle wyrównany pojedynek rozstrzygnął już na początku Mikołaj Lewandowski, trafiając po dwójkowej akcji z Maksem Klimkiem. Ta jedyna bramka dała zwycięstwo naszej drużynie i awans do rozgrywek wyższego szczebla.

Skład drużyny dziewcząt: Amanda Kłosińska, Monika Ćwiklińska, Weronika Karska, Martyna Melnyk, Ola Łęga, Patrycja Ginczelewska, Natalia Zdrada, Karolina Czapska, Natalia Janiak, Katarzyna Skrucha.

Skład drużyny chłopców: Mateusz „Beczka” Dziubich, Kacper Szporka, Kuba Małkowski, Michał Bruch, Michał Rogacki, Maksymilian Klimek, Mikołaj Lewandowski, Mateusz Chosa.