Zawody powiatowe w pływaniu

4 listopada na radziejowskiej pływalni odbyły się powiatowe zawody pływackie. Nasz Zespół Szkół reprezentowało 6 osób – 3 ze szkoły podstawowej i 3 z gimnazjum. Jak na tak skromny skład, wyniki są bardzo dobre:

Julia Tomaszewska zajęła 3 miejsce w stylu dowolnym i 3 miejsce w stylu klasycznym, Laura Markowska 3 miejsce w stylu grzbietowym, a Łucja Mikołajczak 4 miejsce w stylu klasycznym i także 4 w stylu grzbietowym. Reprezentacja szkoły podstawowej zmagania zakończyła na 2 miejscu drużynowo. Ogólnie drużynowo lepiej więc niż indywidualnie… A w gimnazjum odwrotnie – 4 miejsce wśród gimnazjów nie odzwierciedla wyników indywidualnych! Natka Kaniewska wygrała styl dowolny i grzbietowy, Mikołaj Kamiński był najlepszy w stylu klasycznym, a Grzegorz Gliński w kraulu zajął miejsce 5, a w „grzbiecie” miejsce 2.

Nie trudno się zorientować, że Natalia i Mikołaj sprawdzą teraz swoje możliwości na tle konkurencji z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Gratulacje i powodzenia 6 grudnia w Toruniu.