Międzyszkolny Konkurs Taneczny

Uczennice klasy drugiej wzięły udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Tanecznym, który odbył się w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Osięcinach.
Zespół „Dziewczyny Martyny” zaprezentował piękny układ taneczny pt. „Kolory ciszy” z wykorzystaniem szarf do tańca. Występ został doceniony przez jury i dziewczęta otrzymały wyróżnienie.
Gratulujemy odwagi, zaangażowania oraz wspaniałego występu. Życzymy dalszego rozwoju, wielu sukcesów i nieustającej radości z tańca!

Martyna Grzesiak