Od desek teatru po wielki ekran

Pamiętacie magiczne przedstawienie „Kopciuszek” w wykonaniu klasy V? Nasza szkolna grupa teatralna zachwyciła jury podczas Przeglądu Teatrów „Maska” w Brześciu Kujawskim, zajmując wysokie III miejsce!

Taki sukces nie mógł pozostać bez echa. W ramach nagrody nasi utalentowani aktorzy zamienili na jeden dzień szkolne ławki na kinowe fotele. Klasa V wybrała się do Włocławka na wspólny seans filmowy. Wyjazd był pełen uśmiechów, popcornu i zasłużonego odpoczynku po próbach do spektaklu.

Jesteśmy z Was dumni! Mamy nadzieję, że wizyta w kinie zainspiruje Was do kolejnych artystycznych wyzwań. Kto wie, może następnym razem zobaczymy Was na wielkim ekranie?