Prezenty od serca

Dnia 26 maja uczniowie klas 1–3 przygotowywali wyjątkowe upominki dla swoich mam – własnoręcznie malowane i ozdabiane drewniane ptaszki. Podczas zajęć dzieci wykazały się dużą kreatywnością i zaangażowaniem, tworząc piękne, kolorowe prace pełne serca. Z pewnością niejednej mamie taki wyjątkowy prezent sprawił wiele radości i wzruszeń.

Małgorzata Prośniewska