Szkolny kiermasz książek

W naszej szkole został zorganizowany kiermasz książek , który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Na stoisku można było znaleźć wiele ciekawych pozycji – zarówno dla najmłodszych dzieci, młodzieży, jak i starszych czytelników. Każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyniosły książki oraz wsparły organizację kiermaszu. Dziękujemy także za tak liczne zainteresowanie i udział w wydarzeniu. To pokazuje, że książki wciąż są istotną częścią naszego życia.

Czytanie rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, poszerza wiedzę oraz uczy wrażliwości i empatii. Rozwój czytelnictwa jest niezwykle ważny, dlatego cieszymy się, że szkolny kiermasz zachęcił tak wiele osób do sięgania po książki.

Martyna Grzesiak