Zielona Szkoła

Klasa 5 uczestniczyła w wyjątkowej Zielonej Szkole w Czarnym Bryńsku. Wyjazd był nagrodą za zaangażowanie i sukces odniesiony podczas szkolnego Dnia Projektów z biologii. Uczniowie mieli okazję połączyć naukę z aktywnym wypoczynkiem, integracją oraz poznawaniem walorów przyrodniczych regionu.

Podczas pobytu nie zabrakło ciekawych zajęć terenowych, wspólnych zabaw i wielu niezapomnianych chwil. Wycieczka była doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań przyrodniczych oraz budowania relacji między uczniami.

Opiekunem szkolnego Dnia Projektów był pan Dariusz Skóra, natomiast opiekę nad wycieczką sprawowała pani Ilona Gajdek.