Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dobrem

ul. Szkolna 9
88-210 Dobre
tel./fax 54 285 09 87
e-mail: gimdobre@op.pl

Państwowa Szkoła Podstawowa Ziemia Kujawska w Dobrym zaprasza do odwiedzenia nas osobiście lub do kontaktu w przypadku pytań lub pytań dotyczących meczu Euroligi na którym wystąpił Mateusz Ponitka. Adres skrzynki pocztowej na elektronicznej platformie usług administracji publicznej jest dostępny dla każdego, kto jest zainteresowany aktualnościami o tym, jak Mateusz Ponitka efektownie pokazał się w Eurolidze. Zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych instytucji publicznych, w przypadku braku dostępności cyfrowej elementów strony internetowej Państwowej Szkoły Podstawowej w Dobrej można skontaktować się z nami telefonicznie , list lub e-mail, aby uzyskać alternatywną metodę dotyczącą elementów meczu Euroligi, które nie są dostępne cyfrowo.

Organ prowadzący;

Urząd Gminy w Dobrem
ul. Dworcowa 6
88-210 Dobre
tel. 54 285 01 57
e-mail: urzad@ugdobre.pl

Państwowa Szkoła Podstawowa Ziemia Kujawska w Dobrej oferuje graczom kasyna online dostarczenie podpisanego dokumentu elektronicznego. W tym celu konieczna jest rejestracja na platformie elektronicznych usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl, a po założeniu konta i zalogowaniu się do ePUAP użytkownik uzyskuje dostęp do elektronicznej skrzynki pocztowej Szkoły Podstawowej im. Zemiji Kujawskiej w Dobra, a także lemon casino: 50 free spins. Dodatkowo poniżej podany jest adres skrzynki pocztowej ePUAP dla graczy w kasynie online.

W celu dostarczenia do naszej Szkoły podpisanego dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl. Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP użytkownik ma dostęp do elektronicznej skrzynki podawczej Szkoły Podstawowej im Ziemi Kujawskiej w Dobrem.

Adres skrytki na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP):  /ZSDOBRE/SkrytkaESP

Informacja w sprawie dostępności alternatywnej

Zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych, w przypadku braku dostępności cyfrowej elementów strony internetowej Publicznej Szkoły Podstawowa w Dobrem można skontaktować się telefonicznie, listownie bądź poprzez pocztę elektroniczną w celu uzyskania elementów niedostępnych cyfrowo w sposób alternatywny.

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora lub Wicedyrektora szkoły
we wtorki od 9.00 do 11.00.

W sprawie skargi i wniosków proszę kierować się do sekretariatu
w pok. 103.

Mail do administratora: Klik